PodoPrestige&Wellness

Gabinet

Studio PodoPrestige&Wellness to gabinet świadczący usługi kompleksowej pielęgnacji ciała. Podyktowane potrzebami Klientów połączenie oferty zabiegów z zakresu szeroko pojętej odnowy biologicznej oraz profilaktyki i leczenia schorzeń kończyn dolnych zaowocowało utworzeniem nowoczesnego, świetnie wyposażonego salonu podologiczno-kosmetycznego.

O usatysfakcjonowanie Klientów gabinetu troszczą się dwie profesjonalistki, w rękach których pasja staje się prawdziwą sztuką.

 

mgr Marta Stokłosa

Marta StokłosaSpecjalista podolog, właścicielka gabinetu PodoPrestige&Wellness w Czechowicach-Dziedzicach, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o kierunku „podologia kosmetyczna”. Uczestniczka licznych kursów z zakresu podologicznej pielęgnacji stóp, ukończyła szkolenie masażu refleksologicznego I° w Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Meridian. Propagatorka prawidłowej pielęgnacji stóp oraz zdrowego stylu życia m.in. poprzez codzienną pracę w gabinecie, publikacje prasowe i wykłady.

 

Monika Wolny

Monika WolnyKosmetyczka z wykształceniem kierunkowym i 9-letnim doświadczeniem zawodowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach oraz pokazach praktycznych. Specjalizuje się w zabiegach na twarz ze skórą problematyczną, a także w masażach twarzy. Wybitnie umiłowała sobie sztukę makijażu. Lubi dobrą literaturę, aktywny wypoczynek, spacery.

 

 

PodoPrestige&Wellness – podologia & kosmetyka ANTI-AGE