PodoPrestige&Wellness

Bony podarunkowe

Pragniesz uszczęśliwić bliską Ci osobę, ale nie potrafisz znaleźć oryginalnego, wartościowego prezentu? Zastanawiasz się, jak w niebanalny sposób docenić pracownika lub partnera w biznesie? Jeśli tak – Bon Podarunkowy PodoPrestige&Wellness to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!Bon Podarunkowy PodoPrestige&Wellness

W każdym człowieku tkwi wysublimowane piękno, chociaż zawrotne tempo życia nie zawsze sprzyja jego wydobywaniu. Są jednak chwile, gdy wszyscy pragniemy poczuć na sobie zachwycone spojrzenia innych. Urodziny bądź imieniny, święta, doniosłe wydarzenia rodzinne lub zawodowe – oto ważne momenty, w których chcemy wyglądać wyjątkowo. Dlatego też zafundowanie luksusowego zabiegu pielęgnacyjnego lub upiększającego zawsze spotka się z zadowoleniem i aprobatą obdarowanej osoby.

————————————————————————————————————————————————————————

Dlaczego warto nabyć Bon Podarunkowy PodoPrestige&Wellness?

To Ty wybierasz kwotę, na którą wystawiamy Bon – wpisujmy ją zgodnie z Twoim życzeniem. Szukasz drobnego podarunku z okazji imienin cioci? Chcesz zaskoczyć żonę w dniu srebrnej rocznicy Waszego ślubu? Pragniesz podziękować pracownikowi za 10 lat jego entuzjastycznego zaangażowania? Nasze Bony Podarunkowe mają taką wartość, jaką wybierzesz.

***

Bon jest ważny bezterminowo – z jego wręczeniem możesz zwlekać tak długo, jak tylko chcesz. Wypadło Ci zupełnie, że jutro Dzień Matki, i nie zdążysz już znaleźć dobrego upominku? Żaden problem, jeśli w Twojej szufladzie od pół roku leży gotowy do wręczenia Bon!

***

Bon można wykorzystać na dowolną usługę – w rzeczywistości to osoba obdarowana decyduje o tym, jaki prezent otrzyma. „Czy jej się spodoba?” – myślisz. Oczywiście, że tak – przecież Bon pozwala wybrać zabieg, który zostanie nim sfinansowany.

***

Do Bonu można dopłacać – posiadasz Bon wart 30 zł, ale w ofercie uwzględniono niewiele usług w tej kwocie? Żaden problem, Klient ma możliwość gotówkowego uregulowania różnicy między wartością Bonu a ceną wybranego zabiegu.

ZAPRASZAMY do skorzystania z tej wyjątkowej formy podarunku!

***

Zapoznaj się z REGULAMINEM Bonu Podarunkowego PodoPrestige&Wellness.

 

PodoPrestige&Wellness – podologia & kosmetyka ANTI-AGE