PodoPrestige&Wellness

Anti-Age


Anti-Aging
w medycynie i kosmetyce

Pod obco brzmiącym pojęciem Anti-Aging kryją się – najogólniej rzecz biorąc – różnorodne działania, podejmowane w celu spowolnienia bądź odwrócenia procesu starzenia się.

Z medycznego punktu widzenia Anti-Aging zajmuje się możliwie wczesnym wykrywaniem, profilaktyką oraz leczeniem dolegliwości związanych z wiekiem i starzeniem się organizmu ludzkiego.

Lekarze po przeanalizowaniu wyników badań są w stanie określić wiek biologiczny pacjenta, który może różnić się znacznie od jego wieku metrykalnego. Specjaliści dokonują oceny, jakie czynniki spowodowały przedwczesne zestarzenie się organizmu, a następnie zalecają odpowiednie do stanu pacjenta zmiany w dotychczasowym stylu życia, takie jak np. wprowadzenie zbilansowanej diety, zalecenie ćwiczeń fizycznych czy przepisanie kuracji hormonalnej. Wiele osób decyduje się też na interwencje chirurgiczne, obejmujące głównie operacje redukujące zmarszczki lub nadmiar tkanki tłuszczowej.

Walka o zachowanie zdrowia i urody nie musi jednak oznaczać podejmowania tak drastycznych środków, jak kontakt ze skalpelem. Najnowsze odkrycia z zakresu inżynierii genetycznej i tkankowej, medycyny naturalnej oraz farmacji stwarzają setki możliwości nieinwazyjnego odzyskania młodości i piękna. Dlatego też Anti-Aging stał się w ostatnich latach głównym trendem w branży kosmetologicznej.

 

Anti-Age w PodoPrestige&Wellness

Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa XXI wieku, również gabinet PodoPrestige&Wellness przygotował serię atrakcyjnych propozycji dla osób wykazujących troskę o zdrowy, młody wygląd.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą typu Anti-Age. Szczególnie polecane przez nas zabiegi to:

 

Pełna lista dostępnych zabiegów wraz z ich cenami.

 

PodoPrestige&Wellness – podologia & kosmetyka ANTI-AGE